Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEPILACE

Najít vosk, který by plně splňoval očekávání jejích klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk šitý na míru.

Experimenty se konaly v její vlastní kuchyni a po mnoha pokusech se zrodil správný produkt, který začala prodávat do několika sousedních salonů. Netrvalo dlouho a poptávka po LYCON vosku se rozšířila po celé Austrálii a krátce nato začaly objednávky proudit z různých částí světa.

Lydia, jako první na světě, začala u epilačních vosků využívat zklidňující a nutriční vlastnosti azulenu, aloe very, heřmánku, růže a levandule. Dnes Lydia a její tým cestují po světě a vzdělávají salony ve speciálních technikách LYCON epilace, a zároveň jim pomáhají rozvíjet jejich podnikání a uspět na trhu. LYCON vosk je jedničkou na trhu v oblasti odstraňování chloupků voskem a je používán po celém světě ve špičkových salonech a spa. Mezi věrné fanoušky LYCON epilace patří například Victoria Beckham, Sienna Miller a Minnie Driver.

LYCON k výrobě používá jen ty nejlepší pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapické oleje. Díky nim jsou vosky nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. LYCON vosky zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vyživující a o pokožku pečující vlastnosti, a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek.

Epilační vosky LYCON jsou dodávány ve dvou variantách: samostržné horké vosky neboli Hot Wax, doplněné senzačním a technologicky jedinečným voskem LYCOjet a vosky teplé neboli Strip Wax, odstranitelné pomocí epilačních pásků. Systém epilace je doplněn o přípravky, které ošetřují pokožku před a po epilaci, produkty určené pro domácí péči a příslušenství. LYCON vám dává možnost zvolit vhodnou kombinaci produktů dle individuálních potřeb zákazníků.

LYCON je odborníky označován jako produkt nejvyšší kvality a je nepostradatelným prvkem v jejich každodenní práci.

LYCON DEPILACE

Horní ret – 120,-Kč   (krémový vosk)

Obočí – 120,-Kč   (krémový vosk)

Tváře – 150,-Kč   (krémový vosk)

Brada – 150,-Kč   (krémový vosk)

Podpaží – 250,-Kč   (krémový vosk)

Třísla – 300,-Kč   (krémový vosk)

Brazilská depilace - 590,-Kč (krémový vosk nebo cukrovou pastou)

 

CHARDÉ DEPILACE

 Je metoda odstraňování chloupků pomocí vyhřívané cukrové pasty. Cukrová pasta se nanáší na očištěnou část těla a pak chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling. Odstraňuje chloupky na jakékoli části těla, pomocí této metody lze snadno depilovat nohy, ruce, obličej, bikiny. Tato metoda je zvláště vhodná pro depilaci citlivých intimních partií. Pasta uvolňuje chloupky z ústí folikulu a poskytuje čisté odstraňování ochlupení.

Předloktí - 250,-Kč

Celé ruce - 290,-Kč

Lýtka - 400,-Kč

Celé nohy - 750,-Kč